Meble dziecięce


Przestrzenią w każdym domu, która dynamicznie się zmienia w ciągu lat, jest pokój dziecięcy. Dorasta on wraz ze swoim mieszkańcem, jednak zawsze jest miejscem zabawy, nauki i regeneracji.

Ważne więc, żeby był on bezpieczny dla swojego użytkownika, przyjazny i łatwy do sprzątania, a przy tym sprzyjał rozwijaniu zainteresowań. Znacznie pomoże przy tym odpowiednia aranżacja, nie tylko jeśli chodzi o zabawki czy tekstylia, ale i meble. W naszym sklepie znajdą Państwo wiele wzorów i kolorów łóżek dziecięcych, zarówno jednoosobowych jak i przeznaczonych dla dwojga lub trojga dzieci. 

Przy urządzaniu pokoju dziecięcego warto zwrócić uwagę na jego aspekty praktyczne. Pomieszczenie to powinno być proste do poruszania się po nim oraz w utrzymaniu porządku. Gdy korzystać będzie z niego starsze dziecko, warto wziąć pod uwagę jego decyzję. Koniecznością w tej przestrzeni jest duża ilość miejsca do przechowywania rzeczy, gdzie pomieszczą się wszystkie zabawki, ubrania, a później także artykuły szkolne i książki. Jako że pokoje dziecięce zazwyczaj są małymi pomieszczeniami, należy utrzymywać je w jasnych barwach - wtedy optycznie wydadzą się większe, a młody człowiek będzie się w nich czuł bardziej komfortowo. 

Oferujemy Państwu szeroki wybór łóżek dziecięcych, zróżnicowanych jeśli chodzi o formy i kolory. Łóżko jest szczególnym elementem każdego mieszkania, ponieważ to miejsce odpoczynku i regeneracji, szczególnie potrzebnych dla młodych, poznających świat osób. Stanowią ich osobistą przestrzeń, często również do zabawy. Wśród naszych modeli znajdą Państwo uniwersalne, jasne, które z łatwością wpasują się w większość wystrojów, jak również kolorowe, idealne jako barwny akcent w pokoju brzdąca. Dla małych miłośników motoryzacji przygotowaliśmy łóżka stylizowane na samochody wyścigowe, dostępne w wielu opcjach kolorystycznych i wzorach. Inną naszą propozycją są modele zdobione bajkowymi nadrukami, które stymulują wyobraźnię i rozwijają dziecięcą kreatywność.

Praktycznym rozwiązaniem w oferowanych przez nas łóżkach są pojemne, wbudowanie w ramy szuflady. Z łatwością można pomieścić w nich pościel, ubrania czy zabawki, bez potrzeby dostawiania w pokoju kolejnej szafki. Część modeli ma także możliwość umiejscowienia w dolnej części dodatkowego materaca. Jest to świetna opcja, kiedy któreś ze znajomych Państwa dziecka będzie chciało u niego przenocować. Sprawdzi się ona też w przypadku, gdy ze względu na mały metraż, rodzeństwo musi współdzielić ze sobą pokój. Jeszcze bardziej komfortowym sposobem na radzenie sobie w takiej sytuacji są łóżka piętrowe. W naszej ofercie występują w różnych kolorach i stylach. Każde z nich wykonane jest w dużą starannością i z wysokiej jakości materiałów, co sprawia, że są stabilne, a więc bezpieczne, co gwarantują również dołączone do nich barierki. Łóżka piętrowe zapewnią obojgu z ich małych użytkowników wygodę wypoczynku i kawałek własnej przestrzeni. Podobnie jak inne modele, część z nich posiada także pakowne szuflady.