Podłogi do nowego domu


Kiedy wybudowaliśmy dom zastanawiamy się nad sposobem wykończenia podłogi. Również wtedy gdy, nasze stare pokrycie podłogi w mieszkaniu jest zniszczone wypada je wymienić. Podłogi powinny być wybierane pod kątem konkretnego pomieszczenia, biorąc pod uwagę ich charakter.
 
Inny rodzaj pokrycia podłogi wybierzemy do salonu, sypialni, kuchni czy łazienki. W kuchni na podłogi najczęściej stosujemy płytki, czasem można zdecydować się na podłogę drewnianą, ale tylko wówczas kiedy nie mamy możliwości położenia płytek. Podobna sytuacja ma miejsce jeżeli chodzi o wybór rodzaju podłogi do łazienki.
 
Największą uwagę przywiązujemy do podłogi w salonie ponieważ jest to miejsce najbardziej reprezentacyjne. Materiał na podłogę w tym miejscu musi być więc trwały. Szczególnie dużą popularnością cieszą się podłogi drewniane i parkiety. Na rynku mamy bogaty wybór podłóg drewnianych, paneli czy wykładzin. Każdy ma więc możliwość wybrać taki rodzaj podłogi pasującej do wystroju i charakteru pomieszczenia. Dzięki różnorodności i nowoczesnym technologiom możemy dowolnie dobierać wzory i kolory pokrycia podłogi.